Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna z naprawdę mocnego i trwałego styropianu jest mi potrzebna. Ktoś coś? Możecie podpowiedzieć jakiegoś producenta, sklep itp.? Głównie zależałoby na gzymsach pod dach i pod balkon. Oczywiście przy takich dekoracjach odporność na warunki atmosferyczna to kluczowa sprawa. Z jakimi materiałami macie dobre doświadczenia?

amrmas22

Posty: 3

 
Nie wiem jak zewnętrzne, ale wewnętrzną sztukaterię w wysokim standardzie robi Perfect Styr ze strony perfectstyr.com.pl. Dużo zakupów jeśli chodzi o takie materiały u nich robię i jeszcze się nie zdarzyło żeby mi jakiś szmelc dostarczyli. Nowe, mocne, trwałe elementy, wyjątkowo wygodne w klejeniu czy malowaniu. Teraz można się rzeczywiście taką sztukaterią w aranżacji wnętrz trochę pobawić, kiedyś aż takiej dużej dostępności kształtów nie było.

Krzysio

Posty: 13

 
Ile tak w ogóle taka sztukateria do wnętrz potrafi kosztować? Drogie są to dekoracje i czy tak generalnie lepiej jest zapłacić więcej, czy można sobie spokojnie tańszym kosztem takie listwy kupić i też powinno być jakościowo ok?

ksyhoo

Posty: 21

 
Na różnej jakości sztukaterię można trafić, a i tak wszystko wychodzi w praniu. Dopiero z czasem widać, czy styropian był mocny i wytrzymały czy jednak kupiło się tandetę. Tak na rzut oka i dotyk to mało można stwierdzić moim zdaniem.

mniszek56

Posty: 2

 
Niby ozdób tego rodzaju jest sporo, ale jak ostatnio potrzebowałem trochę innego rodzaju gzymsu niż standard to był problem. Brakuje tych kształtów mniej typowych, za to dużo jest uniwersalnych, klasycznych modeli.

Trener

Posty: 4

 
Może w przyszłym roku będziemy remontować budynek to wtedy się nad sztukaterią na elewację zastanowię. Póki co to tylko widziałem na innych obiektach takie dekoracje sam jeszcze nigdy nie kładłem ani nie kupowałem.

mew soncz7777

Posty: 3

 
Szukam też takich dekoracji i już mam w sumie kilka modeli i kilka sklepów na oku. Sądziłem, że wybór będzie bardziej ograniczony ale nie jest źle, jakościowo to wszystko wygląda też dość przyzwoicie.

ciumar1

Posty: 6