Salon fryzjerski cieszyn

Salon fryzjerski cieszyn

Witam. Mam pytanie, gdzie wykonać makijaż permanentny w Katowicach? Ofert jest za dużo, więc pomyślałam, że może skorzystam z czyjegoś polecenia. Jak coś to piszcie kochane. Oczywiście dziękuję.

Worms

Posty: 2

 
Odnalazłam dobrego fryzjera w Katowicach. Można zaufać. Tu nie ma, iż się tak nie da. Zawsze doradzi. To salon, do którego nie mam obaw chodzić. Wcześniej zawsze miałam obawy czy będzie okej. Pamiętam raz, jak własne musiałam odcierpieć poprzez około miesiąc. Niefajna sprawa. Zaufany fryzjer jest faktycznie potrzebny.

Ticket2Hell

Posty: 6

 
Znów święta i znów dylemat, gdzie znajdę jakiegoś dobrego fryzjera w Cieszynie :) Nie jestem zadowolona z usług, z których korzystam. Sprawdzę wasze propozycje. Może akurat? Dobrze, że nie jestem sama z takim problemem :) Jak coś się odezwę i pochwalę :)

ciumar1

Posty: 6

 
Miałam problem ze zmianami naczyniowymi. I tylko dobra kosmetyczka w Katowicach uratowała mnie od tej szpetności. Ale to prawda, że trzeba trafić na dobry salon, który posiada odpowiedni sprzęt. Doświadczenie też ma znaczenie.

Wertastable

Posty: 9

 
Też odnalazłam dobrego fryzjera w Cieszynie właśnie blisko siebie. Jak mam przejeżdżać przez całe miasto, żeby dojechać do dobrego salonu, to odpada. Wolę mieć coś sprawdzonego pod nosem :) A tak też się da. Choć pewnie zakres usług w takim renomowanym jest większy.

Różyczka

Posty: 11

 
Robiłam makijaż permanentny w Katowicach i to dokładnie tak po prostu. Poszukałam salonu, zadzwoniłam i się umówiłam. Nie robiłabym z tego tak wielkiego szumu. W końcu idziesz do salonu. Naprawdę nie ma obaw. Trzeba tylko doczytać co do za salon i już. Informacji w sieci jest dużo. Myślę, iż nie będziecie miały problemów.

codePerformance

Posty: 14

 
Zawsze pytam i sprawdzam usługodawców. Jestem wtedy pewna, że dobrze trafiłam. Miałam ostatnio podobny dylemat w dobrym fryzjerem w Katowicach. W końcu udało mi się znaleźć świetny salon i to nawet blisko osiedlowy, o którym nie wiedziałam, że ma aż takie powodzenie.

Oct714

Posty: 6

 
http://www.stepienkosmetyka.pl tu uczęszczam regularnie :) To dobry fryzjer w Cieszynie, który potrafi zrozumieć swoich klientów. Od zawsze na rynku, jak pamiętam :) Mają ogromne doświadczenie.

labuh

Posty: 5

 
Podoba mi się pomysł z makijażem permanentnym. Sprawdzałam w Katowicach robią go w wielu gabinetach. Ale żebym była pewna, to jednak potrzebuję zdecydowanie więcej informacji. Chyba po prostu udam się do salonu, żeby porozmawiać

matek562

Posty: 8