System do rejestracji urlopów - POMOCY!!

System do rejestracji urlopów - POMOCY!!

Cześć. Czy waszym zdaniem system do ewidencji czasu pracy w wypadku przedsiębiorstwa, jakie zatrudnia nie więcej niż 200 pracowników, jest potrzebny?

olboyyy

Posty: 7

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się znakomicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Strzała

Posty: 21

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

Gucio

Posty: 20

 
Powiem szczerze, że jako kadrowa dopiero od kilku miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Jednak największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

martins6

Posty: 26

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Klakier

Posty: 13

 
Nie musisz się niczego obawiać, elektroniczny wniosek urlopowy jest bardzo prostym narzędziem. Z powodzeniem radzą sobie z nim osoby starsze, które nie są tak biegłe w dziedzinie komputerowej, jak ludzie młodzi.

Klara323

Posty: 31

 
W naszym wypadku, gdzie w samej hali produkcyjnej pracuje ponad 500 pracowników i w dodatku na trzy zmiany, system do ewidencji czasu pracy jest czymś obowiązkowym. Trudno jest sobie wyobrazić kadrowe, jakie miałyby zajmować się takimi sprawami ręcznie, bez pomocy programów i komputerów.

codePerformance

Posty: 17

 
Zakładom, jakie zamierzają nabyć sprawdzony system do rejestracji urlopów polecam http://luminum.pl/urlopy_funkcjonalnosc.php.

Jesteśmy z niego niezwykle zadowoleni.

cfaniok6

Posty: 28

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko doskonałe narzędzie dla działów organizacyjnych, ale przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Miluśkooo2

Posty: 14

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych uprzednio dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, albowiem program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

druhnnna

Posty: 11