Suplement na pasożyty

Suplement na pasożyty

Cześć i dzień dobry zarazem ;) Ostatnio dużo czytam w necie artykułów na różnych portalach około medycznych na temat pasożytów, które to mają odpowiadać za wiele problemów ze zdrowiem. Co o tym sądzicie, faktycznie aż tyle różnych szkodliwych robaków w sobie nosimy? Jakie macie doświadczenia?

Jasio234

Posty: 2

 
O tych pasożytach to się ogólnie dużo teraz słyszy, nie dalej jak wczoraj widziałam w telewizji dokument na temat tego jak bardzo teraz są ludzie obciążeni różnymi bakteriami robakami i innymi wirusami o których człowiek nie ma pojęcia że one są w ogóle.

DobreSlowo

Posty: 4

 
Wiem, że moja szwagierka jakiś czas temu robiła sobie kurację detoksykacji ale z czego ona dokładnie korzystała to już jej nie dopytywałam. W każdym razie wyszło jej to na dobre, o wiele lepiej wygląda, tak zdrowiej.

allink

Posty: 19

 
Dużo takich objawów jak zmęczenie, problemy z bólami głowy czy brzucha można przez pasożyty wytłumaczyć. Ale żeby wiedzieć na pewno to badania by się przydały a tych lekarze rodzinni to nie chcą zlecać.

johncena67

Posty: 14

 
Jestem po dłuższym stosowaniu suplementu EcoDetox i bardzo mi pomógł, to już mogę powiedzieć, jestem taka świeższa, mam więcej energii, wracam do domu i nie padam na twarz jak wcześniej tylko mam czas i siły na zabawę z dziećmi, wyjście ze znajomymi itp.

dziobuś

Posty: 11

 
Mi córka podesłała link ostatnio do strony z preparatem EcoDetox. Mam zamiar sobie to kupić bo tak prawdę mówiąc dużo objawów u siebie widzę które mogą oznaczać pasożyty, mało się na ten temat mówi, od lekarza to w ogóle nigdy nie usłyszałam nic na temat pasożytów a przecież takie robaki sobie żyją w organizmie i jest to potwierdzone naukowo, sprawdzone i tak samo ich działanie jest udokumentowane.

Demi45P

Posty: 4

 
Problem z nieświeżym oddechem to ja mam, mogę myć zęby co chwilę a i tak czuć..używam też takiej specjalnej płukanki ale to też nic nie pomaga, nie wiem skąd aż taki brak świeżości w oddechu.

xtigerx

Posty: 3

 
Dietę na pewno warto sobie zmienić na zdrowszą, bo jestem pewna że większość ludzi w Polsce po prostu źle się odżywia i stąd dużo problemów. Sama jestem tego przykładem, jem w biegu, nieregularnie, byle co.

Lupusx

Posty: 10