Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Gdzie kupujecie kosmetyki naturalne

Cześć dziewczyny. Jest mi potrzebny dobrze zaopatrzony sklep z dermokosmetykami w sieci. Gdzie robicie takie zakupy? Tylko żeby to były maksymalnie łagodne rzecz, najlepiej naturalne a nie jakieś naszpikowane ciążącą dla skóry chemią.

Aniusiaaa1

Posty: 1

 
Do zmywania makijażu muszę sobie dobry płyn znaleźć, bo powiem szczerze że te co dotychczas miałam to nie dość że mało wydajne to też sporo podkładu i tak na skórze mi na noc zostawało.

Budowlaniec

Posty: 7

 
Internetowo kosmetyków jeszcze nie kupowałam, ale parę razy miałam w planie bo jednak w sieci jest dużo większy wybór niż w stacjonarnych sklepach, których akurat jeśli chodzi o naturalne kosmetyki to jest mało.

Trener

Posty: 4

 
Sam kosmetyk odpowiednio dobrany rzeczywiście jest w stanie dużo pomóc i zdziałać, ale musi być faktycznie regularnie stosowany. Ile to ja mam znajomych które kupiły sobie kosztowne zestawy kremów, a potem odłożyły do szafek...i prawie nie ich nie nakładają, chyba że od święta.

Ticket2Hell

Posty: 6

 
Akurat peelingi robię sobie w domu sama, można w dość prosty sposób taki kosmetyk wyprodukować. Ale już kremy odmładzające to zdecydowanie lepiej kupić i nawet wydać więcej pieniędzy, bo tutaj cena idzie w parze z jakością zazwyczaj.

Marko

Posty: 6

 
Ciężko jest naprawdę naturalne ekologiczne kosmetyki znaleźć. Ja mam zaufanie na pewno do sklepu enaturalne ( www.e-naturalne.pl). U nich już parę zakupów zrobiłam i rzeczywiście ich kremy nie obciążają mi skóry, a mam problemy z trądzikiem różowatym. Im mniej konserwantów i tego typu składu w kosmetykach tym skóra może łatwiej oddychać, odpoczywać i się regenerować.

Dobruśw90

Posty: 5

 
Można już coraz więcej dobrych sklepów sprzedających naturalne preparaty znaleźć, ale też często za taką lepszą jakość trzeba też lepiej zapłacić. Choć akurat w tym wypadku jestem zdania, że warto.

mikuś33

Posty: 2

 
Nie jestem za bardzo zorientowana w tych naturalnych rozwiązaniach, ale chyba zacznę się interesować bo moja cera domaga się lepszego traktowania z uwagi na wiek. To jednak nie jest ta regeneracja co kiedyś, coraz więcej widzę zmarszczek i generalnie zapadania się twarzy.

grzes3345

Posty: 16

 
Najbardziej to mam problem ze znalezieniem jakiegoś dobrego płynu do higieny intymnej. Ostatnio to się przeszłam do apteki, żeby mi coś dobrali. Zobaczymy jak będzie, póki co jest w miarę okej.

GGregbard

Posty: 12

 
Na mnie świetnie wpływa olejek jojoba, ale taki naprawdę dobry to nie jest tak łatwo dostać. Na rynku jednak jest dużo podróbek które tylko jojobę imitują i ciężko jest często na pierwszy rzut oka odróżnić.

johncena67

Posty: 12