Rura prosta kominowa, polecany sklep ?

Rura prosta kominowa, polecany sklep ?

Potrzebna mi rura wielowarstwowa TeceFLEX16 mm w zwoju 100m. To prawda, że nadaje się do instalacji sanitarnych i grzewczych? U mnie chodzi o podłogówkę, ale może wykorzystałbym też do reszty instalacji. Jeśli znacie jakiś tani sklep, dajcie znać.

Gruszek2

Posty: 2

 
Miał być dwufunkcyjny typ, ale w końcu ten kocioł gazowy jednofunkcyjny MCR3 PLUS 24 T z zaworemT DE DIETRICH i w sumie bardzo dobra opcja. Najstarsza marka w branży grzewczej, więc nie da się narzekać. Na wyposażeniu modułowa pompa elektroniczna. W sumie to kompletnie wyposażony kocioł, więc polecam.

Lipa08

Posty: 4

 
Nam polecono rozdzielacz 7 sekcji z mieszaczem pompowym i przepływomierzami. To typowo do pomp elektronicznych. Taki właśnie system mnie interesował. Projektem zajęli się fachowcy. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń co do działania tak więc polecam.

urszulka

Posty: 6

 
Sam się w końcu zdecydowałem na rozdzielacz Tece „2w1” 3co+6op do grzejników i podłogówki. Ty typ z mieszaczem pompowym. Chwalę sobie i polecam. Miałem jeszcze jedną możliwość, lecz w końcu skontaktowałem się z fachowcem, który podpowiedział, iż lepiej dopłacić za taki standard i mieć niezawodne rozwiązanie.

andrew66

Posty: 9

 
Potrzebna mi była rura prosta kominowa L-1000 INV O 60. Wybrałem Mkżary i naprawdę jestem pod wrażeniem jakości. Cały system kominowy został wykonany właśnie dzięki produktom tej marki. Polecam za standard.

witek789

Posty: 8

 
Pozwoliliśmy sobie na kocioł gazowy dwufunkcyjny Cerapur Midi ZWB 24-1 RE JUNKERS. Wygląd nowoczesny, cichutka praca. To kocioł na gaz ziemny, lecz można przerobić na gaz płynny w przyszłości.

RasiakNorris

Posty: 11

 
Ten grzejnik ozdobny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD ma ciekawe stylowe przyłączenia. Poza tym z osłonami bocznymi, zimnowalcowana blacha. Jakość najlepsza. Cena mnie nie wystraszyła. Jak najniezwyklej jest odpowiednia do tej klasy grzejników. W sumie taki wystarczyłby tylko w salonie. Reszta mogłaby być pozioma.

audi80

Posty: 4

 
Grzejnik dekoracyjny Vertex Style 22 2000x600 STELRAD według mnie pasuje do każdego pomieszczenia. Ale uważam, że opłaca się w większych. Spora kwota. Sam się waham, czy kupić. Wiem, że cena jest różna w zależności od dystrybutora.

Sarenka

Posty: 24

 
Najlepiej kupować w komplecie. Ja wybrałem komplet termostatyczny osiowy chrom INVENA. Polecam tę ofertę http://sklepekogrzanie.pl/komplet-termostatyczny-osiowy-bialy-invena-duplikat-1.html

rz3zn!k

Posty: 16

 
Też wybrałem zestaw do dolnego podłączenia duo-plex kątowy wersja chrom producenta INVENA. Cena przyciągnęła moją uwagę. Poczytałem o producencie. Jest okej. Polecam.

darkness6

Posty: 18