Poleci ktoś dobry serwis laptopów ASUS ?

Poleci ktoś dobry serwis laptopów ASUS ?

Potrzebny mi pilnie serwis laptopów Lenovo. Niekoniecznie stacjonarny, bo i tak chciałbym sprawę załatwić przez internet. Potrzebna mi szybka i oczywiście skuteczna usługa naprawy. Jak coś to piszcie.

Joe

Posty: 5

 
U mnie jest chyba płyta główna do wymiany, więc potrzebuję takiego profesjonalnego serwisu laptopów Dell. Nie miałem pojęcia, że jest taki problem ze znalezieniem wiarygodnego usługodawcy. Jak się nie uda, zostaje mi skup ;)

wigry00

Posty: 7

 
W moim przypadku natknąłem się już dwa razy na niezłych pseudofachowców odnośnie serwisu laptopów Asus. Tak poszukiwałem taniego serwisu, niemniej jednak przecież nie za darmo. Trzeba uważać, gdzie oddaje się sprzęt do naprawy, znać procedury takich usług, żeby się nie przejechać. Nieznany serwis choćby za darmo :) odpada.

Black_Riot

Posty: 4

 
U mnie też było podobnie :( Po kilka razy sprzęt wracał do serwisu laptopów i lipa. Usterka ekranu jak była tak się pojawiała znowu. Może to wina sprzętu Toshiba, ale nie sądzę tak do końca. Zdecydowałem się na ten serwis i wreszcie udało im się zdiagnozować powód i go usunąć. Też ich polecam.

dziubbek56

Posty: 16

 
Ja naprawiałem tutaj http://komputerytopserwis.pl. Gościom nie mam nic do zarzucenia, nie żadni tam krętacze. Firma na rynku od 10 lat doświadczona, serwis laptopów HP i innych producentów.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Popieram przedmówców, bo sam oddałem w zeszłym roku sprzęt do tego serwisu laptopów Toshiba i okazało się, że to mega fachowcy. Poza tym że usunęli usterkę, podpowiedzieli wiele odnośnie systemu.

minus56

Posty: 16