Znacie jakieś pokoje do wynajęcia w Okunince ?

Znacie jakieś pokoje do wynajęcia w Okunince ?

Cześć. Czy w Okunince/Jezioro Białe noclegi dostępne są w rozsądnych cenach? Z którym wyprzedzeniem powinienem zatroszczyć się o wykonanie rezerwacji? Mam nadzieję, że dacie znać :)

wom_ww

Posty: 1

 
Noclegi w Okunince Jezioro Białe wyobrażam sobie wyłącznie w tym miejscu: jeziorobiale.net, które uważam jako sprawdzone i godne polecenia. Nie mam wątpliwości, że powinno ono przypaść do gustu również Wam. Sprawdźcie ofertę na stronie!

Black_Riot

Posty: 7

 
Nad Jeziorem Białym pokoje dostępne są w bardzo wielu obiektach, które mogą wziąć pod uwagę turyści. Polecam zapoznać się z rekomendacjami na ich temat :)

labuh

Posty: 7

 
Niebezproblemowo sprecyzować, które warunki powinny spełniać znajdujące się w okolicy Jeziora Białego pokoje, albowiem łatwo domyślić się, iż absolutnie każdy ma indywidualne żądania.

piotrex007

Posty: 16

 
Niełatwo sprecyzować, jakie warunki powinny spełniać znajdujące się w okolicy Jeziora Białego pokoje, ponieważ łatwo domyślić się, iż absolutnie każdy ma indywidualne wymagania.

Radziu

Posty: 14

 
Nie miałem wątpliwości, który obiekt wybrać, gdy interesowały nas pokoje w Okunince. Wszystko za sprawą rekomendacji, które pojawiły się w obrębie tego forum.

ciopix

Posty: 11

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy Okuninka i Jezioro Białe będzie stosownym kierunkiem dla mojej rodziny. Całe szczęście, że podjęliśmy decyzję, aby się tam wybrać, gdyż w tym miejscu odnaleźliśmy absolutnie wszystkiego, czego oczekiwaliśm. W razie pytań - piszcie.

mikuser

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o pokoje Okuninka to wybór jest naprawdę duży, choć malownicza wieś nie sprawia wrażenie miejsca o tak dużym potencjale turystycznym.

@marcelko

Posty: 17

 
Jestem przekonany, że niezwykle trafnym miejscem na wakacyjny wypad jest Jezioro Białe i Okuninka, gdzie noclegi dostępne są w niezwykle konkurencyjnych cenach. Przekonajcie się sami :)

gargulek

Posty: 7