Hotel Wieliczka, który???

Hotel Wieliczka, który???

Witam serdecznie.

Ciekawi mnie, jaki hotel Wieliczka wybieracie podczas swojego pobytu? Liczę na Wasze doświadczenia w tym zakresie. Mogą być dla mnie pomocne :)

grużdzin

Posty: 15

 
Wesele w Niepołomicach, w którym miałem okazję uczestniczyć było chyba najlepszym, na jakim póki co byłem. Miło je wspominam :)

cerbus34

Posty: 17

 
Ciekawiło mnie to, jak prezentuje się kopalnia soli „od środka” i miałem okazję niedawno się o tym przekonać. Nie pamiętam, ale płaciłem chyba 30 lub 40 złotych za wstęp razem z przewodnikiem. Da radę taniej poza sezonem.

cezar

Posty: 23

 
Pokoje w Wieliczce są wbrew pozorom dość tanie, czego sam doświadczyłem kilka miesięcy temu. Wydawało mi się, że w tym miejscu skoro są atrakcje turystyczne to będę zmuszony zapłacić więcej za nocleg. Polecam prywatne pokoje!

MisiekKce

Posty: 13

 
Z narzeczonym wpadliśmy na pomysł, aby zorganizować ślub w Wieliczce. Sporo ludzi pochwaliło naszą inicjatywę, albowiem uznali to za fantastyczny pomysł. Tutaj mieliśmy naprawdę duże pole do popisu. Ślub okazało się strzałem w dziesiątkę i wyśmienitą imprezą.

allink

Posty: 19

 
Przy wyborze hotelu w Niepołomicach rekomenduję Wam wziąć pod uwagę wyłącznie obiekty, które posiadają od trzech gwiazdek w górę. Wszystkie inne to naprawdę kiepski poziom zarówno, jeśli chodzi o stan obiektu, jak i jakość obsługi. Przekonałem się o tym sam, więc uniknijcie takiego błędu. Miłego dnia.

derums3

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że mogę coś polecić osobom poszukującym hotelu w Niepołomicach. Sprawdźcie, co mam Wam do zaoferowania ten obiekt: http://www.nawierzynka.pl.

Nocowałem tu już 3 razy, jest OK.

Kitas

Posty: 25

 
Wesele w Niepołomicach, w którym miałem okazję uczestniczyć było chyba najlepszym, na jakim póki co byłem. Miło je wspominam :)

Kitas

Posty: 18

 
Nie dziwię się, iż hotele w Wieliczce są tak oblegane, ale akurat są ku temu wyraźne przesłanki. Sam chciałbym odwiedzać Wieliczkę zdecydowanie częściej niż mam ku temu okazję. Śliczne miejsce.

serduszko

Posty: 14