Bielizna termiczna - POMOCY!!!

Bielizna termiczna - POMOCY!!!

Cześć. W jaki sposób poznać, że sprzedawana bielizna termoaktywna jest dobra i będzie mi długo służyć?

Strzała

Posty: 10

 
Szukacie bielizny termicznej na różne okazje? Polecam sklep http://www.centrumsportu.eu. Kupuję tam odzież do biegania, a także na siłownię. Co więcej, sprzedają tam jedynie bieliznę renomowanych marek, a w dodatku wielokrotnie mają interesujące okazje.

@marcelko

Posty: 6

 
Dziewczyny przecież znacie to uczucie, gdy pot pojawia się w okolicach bikini. Przez ten dyskomfort byłam nawet skłonna zrezygnować z dalszej aktywności sportowej. Na szczęście koleżanka namówiła mnie na bieliznę termiczną i powiem wam, iż różnica jest gigantyczna.

labuh

Posty: 11

 
Nie sądzę, aby bielizna termoaktywna prowadziła do poparzeń skóry. Wydaje mi się, że kupiłaś po prostu bieliznę nie z termoaktywnego materiału, albo jest ona nieodpowiednio dobrana do Twojego ciała.

Gregor55

Posty: 11

 
Dobra bielizna termoaktywna powinna być wykonana z odpowiednich dzianin syntetycznych. Nie powinna mieć też wystających szwów, bo one mogą obcierać skórę. Dlatego zawsze dokładnie przyglądam się takiej bieliźnie przed ostateczną decyzją o kupnie.

Zlomex

Posty: 12

 
Dziewczyny przecież znacie to uczucie, gdy pot pojawia się w okolicach bikini. Przez ten dyskomfort byłam nawet skłonna zrezygnować z dalszej aktywności sportowej. Na szczęście koleżanka namówiła mnie na bieliznę termiczną i powiem wam, że różnica jest ogromna.

tigra32

Posty: 12

 
Możesz mieć takie wrażenie, że bielizna termoaktywna ogranicza pocenie się. W rzeczywistości jednakże materiał termoaktywny nie doprowadza do tego, aby pot utrzymywał się na powierzchni twojej skóry. Jest on jedynie odprowadzany na zewnątrz bielizny.

olboyyy

Posty: 7

 
Prawda jest taka, że dobra bielizna termiczna troszkę kosztuje. Dlatego uważam, że na takiej odzieży nie pożądane byłoby oszczędzać. Jeżeli zakupisz coś tańszego, to szybciej będziesz musiał to wymienić. Ja swoje dwa markowe komplety bielizny regularnie wykorzystuje już od dwóch lat i na razie nie muszę ich wymieniać.

Nikuś23

Posty: 11

 
Zawsze podkreślam to moim podopiecznym, żeby znaczną spostrzeżenie zwracali na dobór bielizny termoaktywnej. Ma ona zapewniać nam komfort, a nie uciskać, podrażniać czy przeszkadzać w użytkowaniu. Zatem przed kupnem proponuje im przymierzenie i przetestowanie.

Iunae_Milt

Posty: 10

 
Nie dziwię się, że używana przez Ciebie bielizna termoaktywna nie spełnia swojej roli, skoro jest za duża. Materiał syntetyczny żeby odprowadzał pot z powierzchni Twojej skóry, musi przylegać do ciała. W innym przypadku chodzenie w takiej bieliźnie mija się z celem, poza samym noszeniem nic nie daje.

Seba123

Posty: 24