Kto wykonuje wizualizacje budynków ?

Kto wykonuje wizualizacje budynków ?

Cześć wszystkim. Jaki budżet powinienem przygotować, gdy chcę zlecić wykonanie pięciu wizualizacji architektonicznych? Podajcie chociażby orientacyjny koszt.

Franuś

Posty: 2

 
Warto zaznaczyć, iż na ostateczny wygląd wizualizacji architektonicznej wpływ mają klienci, którzy powinni podać możliwie najwięcej danych. Chodzi między innymi o rzuty elewacji, parteru i piętra, określenie koloru elewacji, a także zastosowanych materiałów.

Klara323

Posty: 31

 
Nigdy nie płaciłem przesadnie dużo za wizualizacje budynków, a wszystko dzięki temu, iż miałem okazję współpracować z kimś sprawdzonym, kogo oferta cenowa była rozsądna.

Modniś

Posty: 11

 
Jestem przekonany, że nie należy oszczędzać, gdy zamierzacie zlecić komuś wykonanie wizualizacji architektonicznej. W przeciwnym wypadku może okazać się, iż jakość zrealizowanej wizualizacji nie będzie w stanie sprostać Waszym wysokim wymaganiom :)

Marko

Posty: 6

 
Dłuższy czas temu natknąłem się na portfolio wizualizacji architektonicznych, które stworzyła ta firma: http://building-visualization.com. Przypadły mi do gustu i podjąłem z nią współpracę. Jestem w stanie ją zarekomendować absolutnie każdemu.

Ciapek

Posty: 10

 
Miałem ograniczony budżet, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły wizualizacje budynków. Na szczęście natknąłem się na ofertę firmy, która była w stanie sprostać moim oczekiwaniom. W wolnej chwili postaram się podesłać namiary na to przedsiębiorstwo :-)

Madzia

Posty: 10

 
Wizualizacje budynków będzie w stanie zaproponować Wam niezwykle dużo przedsiębiorstw. Osoby, które mają do tego “powołanie” stanowią jednakże nieliczne grono.

Radziu

Posty: 14