Responsywne strony internetowe w Łodzi, proszę o pomoc ?

Responsywne strony internetowe w Łodzi, proszę o pomoc ?

Mam pytanie do kogo, jakiej firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych w Łodzi najlepiej się zwrócić. Na razie potrzebuję prostej witryny www, ale z czasem dobrze byłaby możliwość zwiększenia jej funkcjonalności. Dzięki bardzo za pomoc :)

dddd000

Posty: 4

 
Nic nie ma za darmo. Niemniej jednak z dwojga złego wolę już zapłacić profesjonalistom od tworzenia stron internetowych w Łodzi za wyśmienity projekt, niż komuś tam, komu wydaje się, że dużo wie i już może ogłaszać się ze swoją ofertą.

edmund

Posty: 10

 
Próbowałem sam swoich sił :( niestety to ponad moje zdolności. Dlatego chyba zlecę to komuś. Mam nadzieję, że oferta strony internetowe w Łodzi nie obedrze mnie ze wszystkich pieniędzy ;) Zależy mi na profesjonalnej stronce, prostą mógłbym zrobić sam. Ale widzę, że działają profesjonalnie, więc na pewno się skontaktuję.

345_14

Posty: 12

 
Polecam tę firmę projektującą strony internetowe w Łodzi http://www.icp.info.pl. Dla mnie wykonali faktycznie znakomitą robotę, zresztą nadal korzystam z ich usług w ramach reklamy, pozycjonowania.

messio66

Posty: 8

 
Teraz dużo mówi się o responsywności, dlatego też sama szukam dobrych ofert odnośnie tworzenia stron internetowych w Łodzi. Dobrze wiem, że czasy zmieniają się i trzeba za takie rzeczy zapłacić :)

Alfonsik5

Posty: 9

 
Myślę tak samo, że w dzisiejszych czasach musi być profesjonalnie, jeśli chodzi o strony internetowe. Miałem styczność w Łodzi kilkukrotnie z różnymi gośćmi od stron i widać niestety różnicę w ich wiedzy na ten temat. Doświadczenie jest jednak najważniejsze, szkoda tej niby mniejszej kasy, którą można stracić źle wybierając.

bartek33

Posty: 7

 
Oj rzeczywiście mamy takich ofert po prostu multum. Bo w gruncie rzeczy strony internetowe w Łodzi może robić każdy, nawet początkujący niekoniecznie jednak skutecznie. Ja postawiłam na profesjonalną firmę i stronę responsywną wraz z późniejszą opieką nad nią :) Płacę, ale mam pewność, że nic złego się nie wydarzy. Prowadzę firmę, nie mogę mieć strat :)

cerbus34

Posty: 17