Problemy z potencja

Problemy z potencja

W ostatnim związku dziewczyna wyraźnie zasugerowała, że mam małego. Kompleks niestety pozostał i szukam mało inwazyjnych metod, żeby chociaż ten 1 – 2 cm zyskać. Wtedy poczułbym się normalnie. Akurat tyle brakuje. Operacja absolutnie odpada, bo wiele negatywnych rzeczy na ten temat słyszałem. Proszę o normalne odpowiedzi. Temat jest poważny.

wigry00

Posty: 2

 
Przede wszystkim strać tłuszcz na ciele, bo tłuszcz na brzuchu, w okolicach intymnych skraca rzeczywiście penisa. Ciała jamiste po prostu się w tłuszczu blokują. Im jesteś chudszy, tym penis większy. To dość uniwersalna zasada.

Iwona3

Posty: 3

 
Jak chcesz faktycznie powiększyć penisa to musisz trenować ciało jamiste i gąbczaste. Im więcej krwi zmieści się we wskazanych ciałach, tym większy penis i to całkowicie naturalnie. Nie ma w tym większej filozofii. Ćwiczenia fizyczne pomagają i związki aktywne, które mają wpływ właśnie na powiększenie ciał jamistych. Buzdyganek, czy żeń szeń to tylko niektóre z przykładów.

FOTOhihi

Posty: 10

 
Chodziłem nawet na terapię do seksuologa w związku z małym przyrodzeniem. Rozwiązałem problem samodzielnie. Najważniejsza zasada dotyczy ukrwienia penisa. Jak krew nie dochodzi to masz niepełną erekcję, a przy tym małego członka. Przy pełnej erekcji uzyskałem rozmiary o 2.5 cm lepsze. Na mnie zadziałała kuracja ziołowa z dużym udziałem buzdyganka ziemnego. Najbardziej się opłaca kupić buzdyganek w ziołowych połączeniach na potencję. Jeden z ciekawszych specyfików zagranicznych na polskim rynku to dr. Penigreat w tej kategorii. Możesz też oczywiście oddzielnie kupić zioła i stosować, ale tabletka wydaje się wygodniejsza. Raz dziennie bierzesz i masz spokój.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Teraz jest plaga niesprawdzonych leków. Warto zatem sprawdzać certyfikaty i opinie na zagranicznych forach. Większość najlepszych tabletek na potencję w Polsce pochodzi właśnie od zagranicznych producentów. W kraju mało kto zajmuje się tematem na poważnie. Za granicą takie rzeczy rozwiązuje się tabletkami bez problemów.

Gregor55

Posty: 17

 
Sprawdź, czy przypadkiem nie masz podwyższonego ciśnienia. Od kiedy zacząłem normować sprawy z nadciśnieniem erekcja wróciła do normalnego poziomu. Nie tracę też wzwodu zbyt szybko, a jednak swoje lata mam. Pozdrawiam.

wrrraak22

Posty: 6

 
Według mnie warto zastosować tabletki, bo to też efekt psychologiczny. Seks zaczyna się w głowie i to nie tyczy się tylko kobiet, ale przede wszystkim mężczyzn.

Oct714

Posty: 14

 
Moim zdaniem nie tylko warto zastosować tabletki, ale również psychoterapię. Ewentualnie wizyta u seksuologa przy bardzo poważnych zaburzeniach. Jak po tabletkach nie reagujesz to znaczy, że coś jest nie tak z twoim organizmem.

czdeRRR

Posty: 6