prawo jazdy w Skawinie, znacie ?

prawo jazdy w Skawinie, znacie ?

Gdzie najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Skawinie? Może jest coś konkretnego w okolicach? Zależy mi, żeby zdać egzamin bez żadnych utrudnień ze strony instruktorów, o których tyle się słyszy :(

nero45

Posty: 1

 
Nie wydaje mi się, abyś odszukała prawo jazdy w Wieliczce taniej niż 1300 złotych. To kwota, która jest chyba dzisiaj najniższa. Siostra robiła kurs i właśnie taka była kwota podstawowa, lecz brała sobie jeszcze dodatkowe godziny, więc generalnie wyniosło więcej. Jak taniej niż to, to miałabym poważne obawy co do profesjonalizmu :)

ammmnius

Posty: 18

 
Jak szukacie prawo jazdy w Skawinie to ta szkoła jest bardzo okej wilkar.pl. Muszę polecić, bo sama ją kończyłam, a z egzaminem nie miałam najmniejszych problemów. Poza tym, a co najważniejsze na drodze czuję się bezpiecznie :)

minus56

Posty: 16

 
Chciałabym, żeby było już po. Borykam się z ogromnym stresem także jeśli chodzi o sam kurs prawa jazdy w Wieliczce, jak i egzamin. Jeszcze nie wiem dokładnie, na którą ze szkół się zdecydować. Też nie kieruję się ceną. Nie wybieram najniższej, albowiem mam obawy co do profesjonalizmu.

dagmarka

Posty: 6

 
Muszę zdać prawo jazdy w Wieliczce. Raczej się uda, ale wykonać z faktem, iż panicznie boję się prowadzić samochód? To trauma po wypadku siostry. Prawko muszę mieć, ale co dalej?

Złoty

Posty: 10

 
Możesz wziąć jazdy doszkalające w Krakowie, jak wszystko masz już opanowane. Nie byłbym jednak taki pewien z tą teorią, która obecnie robi sporo problemów kursantom. Potrzebny jest naprawdę dobry wykładowca, żeby szybko ją opanować.

nauczka5

Posty: 4

 
Nie taki diabeł straszny, jak go malują. To etap w życiu, który trzeba przejść i już. Zawsze można zdecydować się na dodatkową pomoc, jak jazdy doszkalające w Krakowie. Ja tak zrobiłem i zdałem egzamin za pierwszym razem.

wisła1905

Posty: 5

 
Szczerze powiem, że też myślałem, że wszystko pójdzie szybko, ale niestety. Obojętnie jaki OSK w Krakowie wybierzesz, nad teorią będziesz musiał posiedzieć sam i rzeczywiście zakuwać. Osobiście właśnie z tego powodu nie poszło mi za pierwszym razem. Trzeba znaleźć czas na naukę i tyle. A czy szybciej się da? Są szkoły, w których zrobisz ekspresowy kurs, ale do niego trzeba przyłożyć się jeszcze bardziej.

dominikk5

Posty: 10